Легендата на българския футбол Христо Стоичков коментира предстоящата европейска квалификация с Итлаия.
"В Италия, както и в България не са се родили в момента явно най-великите футболисти. Все още Роберто Баджо е само един. Сега ситуацията е различна. Има много чужденци и малко място за младите", каза Стоичков пред италиански сайт, цитиран от БТА.
"Вие трябва да работите усилено и спокойно, без излишни реклами. Системата в момента е такава, че смазва младите и това не е само италиански проблем. Антонио Конте беше страхотен играч, който пренесе таланта и на пейката си. И съм сигурен, че Италия ще се радва скоро на трофей, тя няма да издържи дълго време без да спечели нещо."
"Що се отнася до България, в момента има страхотни играчи като Георги Миланов и Ивелин Попов, които играят в руската Висша лига. Чочев, който е в Палермо, има качество и потенциал. До момента България загуби точки във важни мачове, но ние искаме да наваксаме срещу Италия."
Бившият футболист на Парма говори и пред микрофона на "Гадзета дело Спорт" за периода си в този клуб, като заяви, че неговото време там не е било много щастливо. Но в същото това заяви, че съжалява за това, което се случва с "дуковете".
Камата отличи Марко Верати, който премина от Ювентус в Пари Сен Жермен, и добави, че този играч е неговият фаворит в италианския отбор.







НИМХ обяви жълт код за валежи и силен вятър за вторник
Следобедното седене, което убива сърцето ви: Как един прост навик вреди на здравето
Мъж преби служител на "Градска мобилност" заради поставена скоба в Монтана
С още левче поскъпна потребителската кошница
България получава пари от ЕС за електрозарядни станции
Великобритания срещу бежанците: Силно орязани помощи и лесни депортации
Песков: Русия е заинтересована от скорошна среща между Путин и Тръмп
Мистерия с десетки коли, оставени на паркинга на летище Бостън
Знаете ли какъв е срокът на годност на бензина?
С новия си турбо мотор Toyota предизвиква Mercedes-AMG
Тези автомобили могат да изненадат неприятно още преди 150 000 км
Шон Брейди с първи коментар след загубата на UFC 322
Валентина Шевченко пред избор: Харисън, Нунес, Бланчфийлд, Силва – какво следва за доминиращата шампионка?
Благовест Неделчев бе избран за №1 в Косово
Девин Хейни готви дебют в полусредна категория: Ще бъда по-силен и по-издръжлив
Има ли роля антимюлеровият хормон при жени, които не преминават асистирана репродукция?
Първо огнище на вируса Марбург в Етиопия – СЗО и Африканските здравни служби засилват контрола
Повече от 400 деца от Монтана и района бяха прегледани в рамките на програмата „Детско здраве“
Промивките на носа със солен разтвор помагат при настинки и не само
Коментари
Напиши коментар18:18 | 26 мар 2015 г.
16:54 | 26 мар 2015 г.
16:17 | 26 мар 2015 г.
16:13 | 26 мар 2015 г.
15:48 | 26 мар 2015 г.
Напиши коментар