Бившият голмайстор на Манчестър Юнайтед – Димитър Бербатов, посъветва Гарет Бейл да премине на "Олд Трафорд" или в Тотнъм, ако напуска Реал Мадрид.
Името на уелския национал напрекъснато е обект на спекулации за трансфер. Причината е, че е недолюбван от треньора Зинедин Зидан и често страда от контузии.
"Обичам да гледам, когато Бейл играе. Искам да остане здрав и във форма. Ако желанието му е да остане в Реал Мадрид, аз също искам да остане. Но, ако иска да напусне, бих искал да го видя обратно в Тотнъм или да премине в Манчестър Юнайтед. Всичко зависи от него и щом е толкова години в Мадрид, значи се чувства добре там", заяви Бербатов.
През този сезон Бейл е записал 15 мача във всички турнири. В тях е отбелязал 3 гола и е дал 2 асистенции.








Олег Невзоров остава на свобода, разпитван е като свидетел
КЗК отмени поръчката за проектиране на Националната детска болница
Роботи с ИИ ще съветват министъра на иновациите Иван Василев
Шофьор с 2,24 промила бе спипан при акция в Перник
Цените на горивата паднаха с около 7-8 евроцента за седмица
Окончателно: Двама от "Калашниците" остават зад решетките
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Коментари
Напиши коментар20:59 | 26 яну 2020 г.
13:04 | 26 яну 2020 г.
12:42 | 26 яну 2020 г.
Напиши коментар