Българският национал Никола Илиев отново се разписа за Примаверата на Интер. Той помогна на отбора си да вземе точка срещу Фрозиноне, вкарвайки изравнителния гол за 2:2 в двубой от 10-ия кръг на младежкия италианския шампионат.

Преди дни Илиев вкара четири гола с екипа на младите нерадзури в Младежката Шампионска лига срещу Виктория Пилзен.

Фрозиноне поведе в 15-ата минута с попадение на Симоне Кондело. В края на полувремето пък Интер остана с човек по-малко след като Симоне Бонавита бе изгонен за втори жълт картон и това сериозно наклони везните в полза на гостите.

В началото на втората част (53′) Алесандро Фонтароза възстанови равенството, но четири минути по-късно (57) Алесандро Салвини отново даде преднина на гостуващия тим.

В 78-ата пък дойде моментът на младия български атакуващ халф на Интер, който осигури точката на своя тим.

Снимка: inter.it, Никола Илиев е с №20.