Българският полузащитник Филип Кръстев вкара гол при дебюта си за шампиона на Мейджър Лийг Сокър на САЩ Лос Анджелис ФК. Халфът се разписа при победата с 4:0 над Реал Солт Лейк в среща от осминафиналите в турнира за Купата на лигите.

Бившият футболист на Левски влезе като резерва в 76-ата минута на мястото на Денис Буанга. В 84-тата минута той получи подаване от Матеуш Богуш, навлезе към наказателното поле и стреля по земя, след което топката рикошира в крака на защитник на съперника и влезе в мрежата за крайното 4:0.

Останалите попадения за успеха бяха дело на Буанга в 52-ата и 56-ата минута, а един гол добави Нейтън Ордас в 62-ата минута.

Лос Анджелис се класира на четвъртфиналите на турнира, където ще срещне мексиканския Монтерей в събота в 5.30 часа сутринта българско време.