Треньорът на Барселона Луис Енрике прие много тежко загубата с 0:3 при визитата на Ювентус в първата 1/4-финална среща от Шампионската лига между двата тима.
Нещо повече, той дори сравни мача с "бианконерите", с този във френската столица, когато каталунците инкасираха четири попадения във вратата си, но след това, след невероятна драма, продължиха напред.
"Първото полувреме бе много трудно и нещата бяха подобни на тези в Париж. Второто бе много по-добро за нас. Ако подариш първото полувреме на противника, както направихме в случая ние, тогава е повече от ясно, че ще имаш проблеми", призна специалистът на пресконференцията след мача.
"Честно казано преживях истинси кошмар, който бе същият като този във френската столица. Треньорът трябва да направи всичко възможно, за да подготви добре отбора си за подобни срещи, но очевидно явно аз не съм си свършил моята работа".
"Много ми е трудно да кажа с какво ни превъзхождаше противника в този мач. Жалко е, че загубихме с такъв резултат и не успяхме да вкараме поне едно попадение във вратата на торинци".
"В никакъв случай няма да отписваме реванша, даже напротив. Ако покажем това, което наистина можем, тогава ще успеем да вкараме 4 гола на торинци. Аз съм убеден в това нещо. Ще се борим до края и ще се опитаме да повторим обрата срещу парижани".
"Няма да се предаваме, това беше само първото полувреме на сблъсъка, което за голяма жалост бе много тежко за нас".







ИПБ: Мистериозно в МРРБ изчезнаха заданията за ремонти на пътищата
Късмет и отлични финанси за 6 зодии от китайския хороскоп на 15 май 2026 г.
Богомил Николов: Пазарът се нуждае от това да има честна търговия
Красен Станчев: Пътят, по който са тръгнали от ПБ, не води до добро
Нов удар за летището в Солун – след „Райънеър“ го напуска и „ФедЕкс“
В защита на телетата: хора в клетки посрещнаха депутатите СНИМКИ
Нова марка влезе на българския пазар с цялата си гама
Китайци искат да правят електромобили с Maserati
Трик с пластилин почиства боята перфектно
Volkswagen отново отложи електрическия Golf
Анджело Волпе: „SENSHI Grand Prix е не само физическо, но и огромно психическо изпитание“
Джейк Пол предлага 200 милиона долара на Канело за мегабитка
Шон О’Мали: Реално аз съм в подглавния мач на UFC в Белия дом
Рико Верхувен: Разбирам защо хората смятат, че нямам шанс срещу Усик
Какво представлява прогестероновата резистентност?
„Отмъстителното“ стоене до късно
Защо някои лекарства губят ефект след време – толеранс, тахифилаксия и адаптация на рецепторите
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Коментари
Напиши коментар13:12 | 12 апр 2017 г.
10:47 | 12 апр 2017 г.
10:32 | 12 апр 2017 г.
10:26 | 12 апр 2017 г.
09:31 | 12 апр 2017 г.
09:08 | 12 апр 2017 г.
08:36 | 12 апр 2017 г.
08:22 | 12 апр 2017 г.
07:26 | 12 апр 2017 г.
07:03 | 12 апр 2017 г.
Напиши коментар