Полузащитникът на Барселона Серхио Бускетс остана доволен от категоричната победа с 3:0 над Байерн, но не пропусна да благодари на треньора на баварците Пеп Гуардиола.
Още по темата
Именно Гуардиола наложи полузащитника като титуляр на стадион "Ноу Камп" в 4-годишния съвместен престой на двамата в първия отбор на Барселона.
"Получи се много бърз и интензивен мач. Байерн игра с персонални пазачи. Получи се двубой с физически единоборства. Ние постигнахме добър резултат преди реванша", започна Бускетс.
"Бяхме наясно, че ще имаме своите шансове да отбележим, имахме вяра в себе си. Знаем, че ако вкараме един гол в Мюнхен, ще се намираме в чудесна позиция за класиране на финала."
Галерия 117 снимки
"Ще отидем на стадион "Алианц Арена" както за всеки друг двубой - с мисълта да победим. Макар всеки да казва, че ние сме фаворити, ние ще правим крачка по крачка, защото Байерн е наясно как да ни създаде проблеми на свой терен. Особено с треньора, когото имат."
"Да имаш Меси в редиците си ти гарантира всичко. Той не просто вкарва голове и дава асистенции, но работи здраво и отнема топката. Той е най-добрият футболист на планетата."
"Завръщането на Пеп Гуардиола? Трудно е да забравя всичко, което той направи за мен. Доста спомени изплуваха. Аз му дължа много, той е много специален за мен", призна "Буси".







В "България сутрин" на 15 май от 09:30 часа: Какво послание отправя Дара със завръщането на България на "Евровизия"?
От шиенето на елеци от дамаска за канапе до висшата мода и дизайнера Ели Сааб
В "Денят ON AIR" днес от 19:15 часа: Ще успеят ли мерките на правителството да понижат цените?
На косъм: Откриха бомба под кола в село Говедарци
В НС: Приеха на първо четене промените в съдебната власт
178 възрастни хора от Крит показват пътя към добра старост
Гийермо дел Торо за AI: Казват ни, че изкуството може да се прави с някакво ш*бано приложение
Обслужване на AMG One с пробег 185 км излезе колкото нов SUV
Subaru отива на съд заради фабричен дефект
Революция в прегледите - ЕС взима мерки срещу старите автомобили
Chery се връща към това, от което VW се отказа
Християн Георгиев гарантира нов медал за България на Европейското по олимпийско таекуондо
Джудото получи квота за Младежките олимпийски игри в Дакар
Ергюнал Себахтин и Златислава Чуканова откриват участието на България в Белград
Онкохирургът д-р Ваня Митова беше удостоена с отличието „Знакова личност"
Проф. Иван Дечев: Еректилната дисфункция може да бъде първият сигнал за сърдечно-съдови заболявания
5 тихи симптома в краката, които никога не бива да игнорирате
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
Коментари
Напиши коментар12:52 | 7 май 2015 г.
Напиши коментар