Голямата звезда на Реал Мадрид Кристияно Роналдо обяви, че ако снощният мач срещу Манчестър Сити е бил финал на Шампионската лига, тогава е щял да стисне зъби и да играе.
Португалецът отпадна от групата на тима си в последния момент, тъй като още има проблеми с разтежение на бедрото и Зинедин Зидан предпочете да не рискува с включването му в игра.
Той е под въпрос и за реванша.
Ибериецът обаче заяви пред Antena 3 на полувремето, че ако това е бил финал, тогава е щял да е на терена.
"Това бе разумно решение. Ще изчакам следващия мач. Ако този двубой бе финал, тогава щях да играя", категорично обяви португалецът.








Сметната палата: С парите за предотвратяване на катастрофи се купуват униформи в МВР
Моряк загина при руски удар по товарен кораб в Черно море
Атанас Пеканов за ПВУ: Глътка въздух за бюджета
Защо мъж загуби живота си на плажа в Китен?
Загиналата жена в Пирин - с много опит и добра екипировка, кучето й насочило спасителите
Пазарът на автомобили на ток попадна в парадокс
Малките сервизи в Европа се вдигат на бунт срещу производителите
Как да предпазим двигателя от прегряване в жегите
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Джош Хокит разпали нов скандал след победата си на UFC Freedom 250
Улрик Бокеме: Идвам на SENSHI Grand Prix за титлата – никой няма да ме спре!
Кристиан Мбили пред сблъсък с Канело: Тази битка ще промени живота ми
Волкановски е готов за Гейджи: Ще приема битка за втори пояс без колебание
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
CAR-T терапия помага за бъбречна трансплантация при високи нива на антитела
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Коментари
Напиши коментар11:03 | 27 апр 2016 г.
10:27 | 27 апр 2016 г.
Напиши коментар