Селекционерът на българския национален отбор по волейбол Джанлоренцо Бленджини призна, че слабото начало е оказало влияние върху цялостното представяне на "трикольорите" в срещата с Иран от Лигата на нациите, загубена с 0:3 (17:25, 17:25, 16:25). Българският отбор имаше шансове за класиране на финалите в Китай, но ги пропусна след поражението днес.
"Много е трудно, защото започнахме изключително лошо. Такъв тип мачове е особен. Трябва да успееш да запазиш спокойствие и да правиш добре лесните неща. От другата страна видяхме много силен отбор, който ни пресираше. Нормално е да се ядосвам в такива моменти. Просто имахме лошо начало, което оказа влияние. Не съм толкова добър в психологията, мога само да гадая какви са причините.
Имаше твърде много напрежение в началото. Не е никак лесно да се върнеш след такива изоставания. Надявам се отборът да се научи. Това е част от процеса. Той е комплексен, обхваща и тази ментална страна. Трябва да се учим от този тип мачове и да помислим защо", заяви Бленджини пред VBTV след края на срещата в Гданск.








"Черно море" привлече чуждестранен халф
Бащата на Сияна: Крият истината за трагичното ПТП на "Тракия" с деца
Космическият белег на близо 4 млрд. години: Учени изровиха най-стария кратер на Земята
Автомобил изгоря на магистрала "Хемус"
Спецакция в Созопол, задържаха мъж с райски газ и кокаин
Четири от US самолетите отпътуваха от летище “Васил Левски”
Доказаха ли, че има живот на Марс?
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Джон Джоунс загатна за завръщане: Движа се така, сякаш никога не съм си тръгвал
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар