Световният вицешампион с България Александър Николов и и иранският Фулад (Сирджан) загубиха финала на Шампионската лига на Азия в Понтианак (Индонезия).
Волейболист №2 в света за 2025 година и съотборниците му отстъпиха от Джакарта Бхаянгкара Пресиси (Индонезия) с 1:3 (20:25, 26:24, 23:25, 23:25) и така останаха със сребърните медали.
Българският национал бе под познатото си ниво и в първата част реализира едва една точка, а до края на мача добави още 11. Николов завърши с общо 12 точки (3 аса, 28% ефективност в атака).








Чехия разследва как са издадени шофьорските книжки на водачите от "Челопешко шосе"
Молдова започва преговори за ЕС: Радев даде подкрепа и сподели българския опит
СДВР се самосезира за заплахи към пострадали при катастрофата на "Челопешко шосе"
Борис Михайлов е новият изпълнителен директор на НАП
СДВР разследва твърдения за заплахи към пострадали при катастрофата на „Челопешко шосе“
Близки на Васил, който уби четирима на "Челопешко шосе", обвиниха шофьора на автобуса за катастрофата
Сигналите ви: Лятото е тук, музиката нощем гърми, а патрулки няма
Mona, Robi, Прея и Тригайда излизат на сцената на Бузлуджа
Apple CarPlay получи дългоочаквана функция
Първото мексиканско EV събира шестима и струва 8600 долара
Ремарке с фойерверки избухна на магистрала
Произведено в ЕС ще важи за автомобили от Япония и Южна Корея
Франк Бруно: Възрастта може да се окаже проблем за Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа
Илия Топурия към Гейджи: Ще те сломя на UFC Freedom 250
UFC Freedom 250: Бойна карта
Кой казва истината? Стрикланд отговори на Дейна Уайт
“Майчин дом“ и НКБ спасиха бременна с аортна дисекация и близнаците ѝ
Ебола – защо инфекцията остава тежка и трудна за овладяване?
Какво представлява HELLP синдромът през бременността?
Какви хранителни вещества ни дават черешите?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар