
Хавиер Масчерано накара цяла Аржентина да изтръпне, когато на тренировка на националния отбор принуди суперзвездата Лионел Меси да напусне заниманието с болки в коляното.
Халфът на Ливърпул се сблъска с играча на Барса по време на двустранна игра и очаквано последствията бяха за най-добрия голмайстор на Европа за изминалия сезон.
Меси седна на земята, видимо изпитвайки болка, а след това накуцвайки напусна терена придружаван от лекаря на отбора. Съотборниците му изглеждаха доста притеснени, но си отдъхнаха, когато се оказа, че не става въпрос за нещо сериозно.
„Това бе просто удар без да има последствия за него” обясни лекарят на Аржентина. „В първия момент се стреснахме, но след това се успокоихме. Той ще се включи в следващото занимание без проблеми” обясни Николас Отаменди.
В последните месеци Меси отнесе критики за представянето си с националната фланелка, но феновете естествено разчитат най-много на него за пробив на световното първенство. Гаучосите не са минавали 1/4финалите от 1990 година, когато загубиха финала. В понедилник тимът ще играе с Канада в контрола, а в края на седмицата заминава за ЮАР.
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар