Богаташите от ПСЖ продължават с бомбастичната селекция, след като се разбраха с младата сензация на Монако Килиан Мбапе.
Според френските медии, "принцовете" са предприели действия по привличането на 18-годишния талант веднага, след като осъществили сделката по Неймар за рекордните 222 милиона евро. Мбапе вече е разбрал за личните си условия на "Парк Де Пренс", но още няма разбирателство на ниво клуб – клуб. Информациите гласят още, че ПСЖ иска да финализира привличането на Мбапе до края на тази седмица.
Цената на нападателя надхвърля 180 млн. евро, но президентът на парижани Насер Ал-Хелайфи вече заяви, че се готви още една бомбастична сделка. Не е ясно дали Монако ще се съгласи да пусне Мбапе на пряк конкурент в Лига 1, като интерес към него проявяват още Реал Мадрид, Барселона, Манчестър Сити или Манчестър Юнайтед.







Сатурн връща стари задължения и отговорности: 6 зодии са изправени пред изпитание
Пожарите в Сърбия: Делиблатската пустиня остава най-опасното огнище
След задимяването: Качеството на въздуха в София е в норма
Наско Сираков: Левски е създаден да побеждава, не да оцелява
Какво означава грешка P0744?
Toyota разпродаде суперколата си още преди да я покаже
Първото поколение на BMW X5 получи V10 и ръчни скорости
Защо страничните огледала са обречени на изчезване
Шон Брейди и Габриел Бонфим ще оглавят UFC събитие през ноември
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: Залата ми помага да се справя с менталното напрежение! Тайната е в баланса! (ВИДЕО)
Джони Уокър ще дебютира при тежките на UFC 332
Тази неделя: Крис Сайборг излиза за последната си ММА битка на PFL Tampa
Антиоксидант според нуждите: персонален подход към дълголетието
Синдром на Кулен-де Врис – когато липсва едно функциониращо копие на гена KANSL1
Може ли ходенето пеша да замени кардиото?
Салмонелоза – как да се грижим за детето?
Коментари
Напиши коментар22:28 | 11 авг 2017 г.
16:07 | 7 авг 2017 г.
15:50 | 7 авг 2017 г.
15:41 | 7 авг 2017 г.
15:28 | 7 авг 2017 г.
15:21 | 7 авг 2017 г.
15:18 | 7 авг 2017 г.
15:18 | 7 авг 2017 г.
15:14 | 7 авг 2017 г.
15:05 | 7 авг 2017 г.
Напиши коментар