Филип Кръстев се появи в 85-ата минута в гостуването на Лос Анджелис ФК на Ванкувър Уайткапс, завършило наравно - 1:1, съобщи dsport.

Отборът на българина имаше късмет, че не загуби, след като Райън Гоулд пропусна две дузпи в хода на мача - в 16-ата и 75-ата минута. Лос Анджелис откри резултата през първото полувреме след гол на Денис Буанга, но Али Ахмед все пак донесе точката на Ванкувър.

Лос Анджелис ФК завърши редовния сезон в Западната конференция на третата позиция с 52 точки. Тимът бе изпреварен от Сейнт Луис Сити и Сиатъл Саундърс.

Другите отбори, които намериха място в плейофите на Запад, са Хюстън Динамо, Реал Солт Лейк, Ванкувър Уайткапс, ФК Далас, Спортинг Канзас Сити и Сан Хосе Ърткуейкс.