Сагата около завръщането на Спас Делев в ЦСКА продължава с пълна сили. Както е известно, още в края на 2013 година се появиха информации, че Спаско за трети път ще акостира на "Армията", но сделката така и не се осъществи.
Тези дни отново тръгнаха усилени слухове, че Делев е пред трансфер в ЦСКА. Според информациите Делев е поискал да разтрогне договора си с клуба, тъй като има трудности с адаптацията в Испания.
В момента Спаско е играч на втородивизионния Лас Палмас, но се очаква до дни да стане свободен агент. Така от ЦСКА няма да платят и едно евро за правата му.
Делев не е доволен, че не получава шансове за изява в Лас Палмас и желае да се върне за трети път при "червените".
Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов също иска крилото от село Ключ в състава си и най-вероятно този трансфер ще стане факт до дни.
В същото време полузащитникът на ЦСКА Николай Дюлгеров напусна клуба. Футболистът е разтрогнал договора си с „червените“ и вече е свободен агент, информира официалният сайт на тима от Борисовата градина. Трудовите взаимоотношения между двете страни са прекратени „по взаимно съгласие“.








Хороскоп за 6 юли 2026 г.: Важни решения и ново начало за зодиите
Вселената има изпит за 3 зодии през седмицата 6 - 12 юли
Гърция или Турция: Кои военновъздушни сили имат предимство?
Зеленски: Боевете за Константиновка продължават
Над сто арестувани при антинатовски протести в Турция
Ето какво дели Никола Цолов от Formula 1
Германец остана без книжка заради пускането на климатик
С каква кола се придвижва Лео Меси на световното
Как работи новата ръчна скоростна кутия на Ferrari
Мейуедър посочи петимата боксьори, които го впечатляват най-много
Гейджи подписа спонсорски договор за 3,6 млн. долара
Агит Кабайел: Готов съм да защитавам титлата срещу всеки
Абдула Мейсън и Брус Карингтън защитиха световните си титли
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар11:32 | 15 яну 2014 г.
Напиши коментар