Португалският защитник Нуно Ногейра ще продължи пробите си в ЦСКА. Това обяви треньорът на червените Стойчо Младенов.
Ногейра вече една седмица тренира с армейците, но Младенов ще даде окончателен отговор дали той ще остане в отбора едва след проверката с Академик Свищов. Контролата ще се играе на 13 февруари.
Стойчо обяви още, че доволен от досегашната подготовка на ЦСКА и похвали представянето на футболистите си в досегашните проверки.
"Нуно Ногейра е много изостанал в последните шест месеца. Преминал е тежка операция и трудно възстановяване. Ще му дадем много повече време в сравнение с всички останали“.
„Моята идея е първата контрола, в която той ще вземе участие да бъде срещу Академик Свищов“, заяви Стойчо Младенов.
„Доволен съм от досегашната подготовка и от проведените контролни срещи. Вижда се, че от мач на мач стоим по-добре“, добави треньорът на ЦСКА.







"Критично застрашена": България забранява улова на есетрови риби в Дунав и Черно море
Парламентът гласува шестия вот на недоверие срещу кабинета "Желязков"
Благомир Коцев от Берлин за протестите: Победата е на българите
Род Стюарт пристигна в София с две лични гардеробиерки
Църквата чества Свети Даниил
Парламентът гласува вота на недоверие към правителството днес
Промени в градския транспорт в София заради строежа на метрото
Kia показа новия си кросоувър за Европа
Сервиз поиска 15 000 евро за ремонт на Tesla, собственикът я оправи срещу 100 евро
Мъж паркира Ferrari на балкона си, за да разбере, че Виена не е Дубай
С кого ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Атанас Божилов отново блести на SENSHI 29 – категорична победа над Роки Гранджеан
Zuffa Boxing стартира с първо шоу ден преди UFC 324 в Лас Вегас
Българската федерация по канадска борба отличи най-добрите си състезатели за 2025
Важна сбирка на българския бокс
Синдром на канала на Гийон – увреда на улнарния нерв в областта на китката
Нарушения на дишането по време на сън
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар