"Искаме да се разделим човешки с Бруно Рибейро, но за момента това не става", заяви за "Стандарт" изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев. Както е известно, шампионът на България посочи вратата на анонимния португалски специалист след поредицата от незадоволителни резултати в началото на сезона, срамното отпадане от молдовския Милсами в предварителните кръгове на Шампионската лига и загубата с 0:1 от Черно море във финала за Суперкупата на България миналата седмица.
Кой ще замести наследника на Георги Дерменджиев, е повече от ясно. Това ще бъде легендата на Локомотив (Пловдив) Едуард Ераносян. Емблематичният голмайстор на "черно-белите" вече бе край тъчлинията при минималния успех на "орлите" с 1:0 над любимия му отбор този уикенд. Поне засега обаче на хартия старши треньор продължава да се води Рибейро.
Точно поради тази причина шефовете в Разград правят всичко възможно, за да се разделят с него. Петричев вече нееднократно заяви, че желанието на всички е това да стане по цивилизован, европейски начин. Проведената вчера нова серия от разговори между португалеца, мениджъра му и представителите на шампионите обаче отново не даде резултат. Очаква се по-късно днес ръководството на "Лудогорец Арена" да направи пореден опит да уреди взаимоотношенията си с Бруно, срещу когото се обявиха и феновете на "орлите".
"Рибейро все още е старши треньор на отбора и има своите права. Искаме да се разделим човешки, по цивилизован начин, но поне до момента не става. Преговорите продължават. Това определено е проблем, защото не можем да изчистим нещата с Едуард Ераносян", коментира Петричев.








Япония под вода: Бури носят проливни дъждове и наводнения в няколко района
Почина Юлий Славов, бивш депутат от групата на ОДС
Изтекъл срок и редица нередности: БАБХ иззе близо 5 тона храни
Украйна заяви, че е поразила главната петролна помпена станция на Москва
"Черна писта": Делът на ТИР-овете в общата пътна смъртност на пътя е 42%
След 100 години: Би Би Си прекрати радиопредаването си на дълги вълни
Никола Цолов завърши девети във Формула 2 за Гран при на Австрия
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар16:13 | 18 авг 2015 г.
11:30 | 18 авг 2015 г.
11:03 | 18 авг 2015 г.
Напиши коментар