Веселин Бранимиров вече не е старши треньор на дублиращия отбор на Лудогорец.

Днес двете страни се разделиха, като обявиха, че това е по взаимно съгласие, но според непотвърдени информации става въпрос за уволнение.

Както е известно, дублиращият отбор на Лудогорец се състезава в "Б" група, но в момента е на незавидното 12-о място със скромните 18 точки от 17 срещи.

Преди дни Лудогорец ІІ дори не успя да победи Пирин Разлог, като стигна само до равенството - 1:1.

Това явно е накарало шефовете на "орлите" да вземат мерки и така през пролетта Лудогорец ще бъде воден от нов треньор в "Б" група.

"Благодаря на ръководството на Лудогорец за предоставената ми възможност да работя в такъв голям клуб. Смятам, че свършихме добра работа", каза Веселин Бранимиров за БТА.