Веселин Бранимиров вече не е старши треньор на дублиращия отбор на Лудогорец.
Днес двете страни се разделиха, като обявиха, че това е по взаимно съгласие, но според непотвърдени информации става въпрос за уволнение.
Както е известно, дублиращият отбор на Лудогорец се състезава в "Б" група, но в момента е на незавидното 12-о място със скромните 18 точки от 17 срещи.
Преди дни Лудогорец ІІ дори не успя да победи Пирин Разлог, като стигна само до равенството - 1:1.
Това явно е накарало шефовете на "орлите" да вземат мерки и така през пролетта Лудогорец ще бъде воден от нов треньор в "Б" група.
"Благодаря на ръководството на Лудогорец за предоставената ми възможност да работя в такъв голям клуб. Смятам, че свършихме добра работа", каза Веселин Бранимиров за БТА.








"Левски" започва срещу "Дунав", сезонът тръгва на 17 юли
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
Централна емисия
Централна емисия
Как да намалите болката и отоците в краката?
Тръмп: Иран атакува с най-малко 4 дрона кораби, минаващи през Ормузкия проток
Защо Русия мобилизира жените си за война
Изписаха от болница треньора, пострадал в катастрофата на "Тракия”
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар