Добрата новина вчера в Локо (Пловдив) бе, че пристигна жълтата карта на последното попълнение - Уирис Густаво де Оливейра.
Така бразилският талант може да бъде картотекиран и ще е на разположение на треньора Бруно Акрапович за мача срещу Верея, пише "Меридиан мач". Много малко вероятно обаче е Густаво да влезе веднага в първия отбор и по-скоро „червено-черните" ще го използват в градското дерби срещу Ботев на старта на Елитната група до 19 години, което ще се играе в неделя.
Бруно Акрапович едва ли ще прави сериозни промени в състава си, който сензационно спечели трите точки при гостуването на Лудогорец с един точен удар в противниковата врата.








Крис Айзък завладя София с магията на Wicked Game и вечни хитове (СНИМКИ)
Обсебена фенка на BTS стигна до съд след 22 посещения и 133 позвънявания на вратата
Столичната община разширява проекта за езерата в Южния парк
46-годишната Винъс Уилямс отпадна в първия кръг на турнира в Бад Хомбург
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Спирачките с течност отиват в историята
Toyota отива на съд за плагиатство
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Олимпийският шампион Магомед Рамазанов подписа с RАF
Джо Роугън: Гейджи срещу Топурия е най-великата битка в историята на ММА
Турки Алалших готви мегасблъсък между Наоя Инуое и Джеси Родригес
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар