Треньорът на Берое Димитър Димитров-Херо е обещал на нападателя Мартин Камбуров, че ще го пусне в игра и в седемте мача, които минимум остават на тима до края на кампанията, пише "Тема спорт".
Ако "зелените" останат седми и играят бараж за Лига Европа, двубоите ще станат 8. Както е известно, Камбуров обяви, че се разделя със заралии след края на кампанията. Таранът гони рекорда по голове на Петър Жеков. За тази цел Херо е обещал на нападателя, че ще има достатъчно шанс за изява, стига да е здрав и да няма контузии.
Жеков има 253 гола в кариерата си в елита - 8 за Димитровград, 101 за Берое и 144 за ЦСКА. Камбуров пък е с 230 - 3 за Ботев (Пловдив), 5 за Спартак (Левен), 145 за Локомотив (Пловдив), 33 за Локомотив (София), 3 за ЦСКА и 41 за Берое.
Мартин е все по-близо до разбирателство за договор с Арда (Кърджали). Така той ще продължи с кърджалийци в елита. Таранът е в добри отношения с новия наставник Николай Киров.
Другата опция пред Камбуров е новакът в елита ЦСКА 1948. Според запознати обаче ветеранът клони към преминаване в Арда.







Мини коледни дръвчета: 5 малки растения, които да украсим в апартамента
Поскъпване на храните за Бъдни вечер тревожи българите
Цветлин Йовчев: Политиците дължат на обществото честни избори
Чолаков: Борисов предпочита да отстъпва, кабинетът "Желязков" беше сред най-компетентните
Георгиев: Само за миналата година са 106 присъдите за сексуални посегателства срещу деца
Тихомир Безлов: Големият проблем за политиката в страната ни е, че няма устойчивост
Максимумът на метеорния поток Геминиди за 2025 г. ще настъпи утре
Volkswagen попадна в капан
Stellantis иска да увеличи пазарния дял, но някои марки са изложени на риск
Японците са лидери по надеждност и при колите на старо
Грешка ли е да сменяте единствено амортисьорите
Турнирът за Купата на корейския посланик събра спортния, обществен и бизнес елит в Самоков
Бетербиев: Пулев е много опитен и затрудни Гасиев
Ебани Бриджис се завръща на ринга с мач в Пуерто Рико
Ван Стенис защитава титлата си срещу Фабиан Едуардс на дебютната гала на PFL в Мадрид
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар