Собственикът на Локомотив София Веселин Стоянов не скри задоволството си от силния старта на пролетния дял. Червено-черните разбиха ЦСКА 1948 с 4:1 в Бистрица на старта, а в петък надиграха класически и Ботев Враца като гост – 3:0.
„Две победи, и то с резултат. Няма как да не съм доволен. Най-хубавото е, че има и игра. В момчетата има замисъл, настроение. Отборът е коренно променен, но това е и съвсем нормално с тези футболисти, които взехме – Спас Делев, Бидунга, Октавио, Божидар Кацаров. Анте Аралица също е на високо ниво. Доказани футболисти, прекрасен синхрон“, сподели пред „Тема Спорт“ босът на червено-черните.
„Клише е, но играем мач за мач. Няма отказване, защото положението ни е незавидно. Целта е да не играем бараж за спасение. Битката става все по-интересна. Септември спечели срещу Локомотив Пловдив на „Лаута“, с който пък играем в следващия кръг. Това, че сме записали две победи, нищо не значи. Има да играем още 16 мача“, добави бизнесменът.
Относно селекцията той сподели: „Едва ли ще има повече движения. Шест човека взехме сега зимата, преди това пет – общо единадесет. Цял нов състав. Имаме проблеми с контузии и предстоящи операции на Славчев и Ачка. Но това е част от играта“, категоричен бе Стоянов.
След двете поредни гостувания на старта в следващия кръг Локомотив София приема Локомотив Пловдив. Железничарското дерби е на 23 февруари (неделя) от 17:30 часа.
В лагера на червено-черните се надяват добрата серия да продължи и на стадиона в „Надежда“.
Снимка: Lap.bg








Трудните времена приключват за 4 китайски зодии на 8 юли
Цяла Куба е без ток заради мистериозна авария
Левски - Борац днес на видеостена с кебапчета и бира
Първият български игрален филм за Ванга по екраните наесен
Какво ни казват странните шумове от колата
Непознатата Гърция 3: Янина и Додона
Първият електрически мотоциклет на Honda навлиза на европейския пазар
Американци превърнаха Porsche 911 в офроуд машина
Николай Йоргов: "Спарингите са най-добрият начин за боец да се усъвършенства!" (ВИДЕО)
Рение де Ридер и Роман Долидзе се местят в полутежка категория за сблъсък на UFC Sacramento
Мурат Гасиев ще се бие с Петер Кадиру след отказите на Йока и Джойс
Антъни Джошуа: Виждам как ще победя Тайсън Фюри
Лечение на десцензуса – възможно ли е без хирургия? Влагалищни песари
Все повече пациенти с метастатичен меланом живеят години след диагнозата
Александровска отчита ръст на лекуваните пациенти и по-високи възнаграждения на персонала
Еректилната дисфункция може да е първият знак за сериозно заболяване
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар