Президентът на БФС Борислав Михайлов ще търси среща с премиера Бойко Борисов заради тежкото състояние на грандовете Левски и ЦСКА.
Михайлов се завърна от Виена, където вчера бе преизбран за член на изпълкома на УЕФА.
"Ще търся среща с премиера Бойко Борисов, трябва да се вземат мерки. Но Левски и ЦСКА сами са си виновни. Те са стигнали сами до това състояние".
"Естествено, че съм притеснен. Но не аз съм виновен за лошото управление на отборите ни. Помагал съм достатъчно за лицензите на двата гранда, както и на всички останали. БФС и Боби Михайлов не са им виновни".
"Лошо за ЦСКА щом сделката е пропаднала днес. И ЦСКА, и Левски имат достатъчно време за лицензите", каза Борислав Михайлов на летище "София".
По повод предстоящата евроквалификация с Италия, Михайлов коментира: "Това е първи мач на Петев, пожелавам на отбора да направи добър мач. Винаги сме играли добре срещу Италия, особено в София".
"Има доста контузени, което не е добре. Стига с тези капитански ленти. Това не е най-важното." Борислав Михайлов не скри задоволството си от преизбирането си за член на изпълкома на УЕФА.
"Беше тежко. Бихме се 6 души за 1 място. Чувствах се като на мача с Мексико през 1994 г. Това е лично мой успех, тъй като се дължи на мои лични качества и контакти. Аз съм единственият представител на Балканите", заяви Михайлов.







За първи път етнически турчин става премер на германска провинция
Интер със златен дубъл - и Купата на Италия към Скудетото
Внук на легендата Мърков стана европейски шампион по борба
Volkswagen отново отложи електрическия Golf
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Рико Верхувен: Разбирам защо хората смятат, че нямам шанс срещу Усик
Бащата на Наоя Иноуе призова сина си да сложи край на кариерата си
Дейвид Алън иска бой с Тайсън Фюри след мача с Хргович
Георги Мърков-младши: Излязох на финала с мисълта единствено за победа
Защо някои лекарства губят ефект след време – толеранс, тахифилаксия и адаптация на рецепторите
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Коментари
Напиши коментар09:51 | 26 мар 2015 г.
08:44 | 26 мар 2015 г.
04:03 | 26 мар 2015 г.
00:07 | 26 мар 2015 г.
00:04 | 26 мар 2015 г.
Напиши коментар