Националният селекционер Ивайло Петев беше много разочарован след загубата с 0:1 от Норвегия, която ни намали до повече от минимум шансовете за бараж на Евро 2016.
Въпреки трагичната игра, спецът заяви, че се надява феновете на отбора да не са разочаровани и добави, че футболистите са били сковани заради важността на двубоя.
"Имаме още мачове. Шансовете ни намалява изключително много, но след края на квалификацията можем да правим изводи. Залогът беше много голям, очаквах мачът да е лош. Жалкото е, че до гола удържахме Норвегия, но при попадението им допуснахме елементарна грешка. Да бъда по-конкретен – ние сбъркахме, те не".
"Не играем срещу Бразилия или Германия да сме плахи, но имаше сковаване, защото повечето играчи не играят редовно в клубовете. Сега трябва да извадим поуки и да продължим напред. Сигурно съм допуснал грешка, но голът ни закопа. Нормално е да има разочарование във феновете и при нас".
"Благодаря им за подкрепата, която имахме днес. Дано не сме ги разочаровали. Готов съм за критики, това е нормално у нас, когато губиш и обратното, когато печелиш. Ще излезем да играем срещи Италия, да търсим шансовете си. Ще направим изводи. Нямаме по-добри играчи от повиканите", каза Петев.







Архангеловден е: Какви са традициите и забраните
Рецепта за крем карамел с тиква по японски
Три зодии започват нов етап на успех след 8 ноември
Късмет и любов за три китайски зодии от 10 до 16 ноември
Венера влезе в Скорпион, какво чака зодиите?
Русия прати 170 хил. войници да завладеят един град - колкото 10 европейски армии
Баща и син починаха след нападение на оси в Щатите
Ел Уудс се завърна в Харвард 24 години по-късно
Новото BMW i4 M60 е с половин секунда по-бързо от M3
Toyota не смогва с търсенето на хибридни автомобили
Седем нови коли, чиято качество спадна сериозно
Предниците на новите модели на Honda ще се огъват
Дейна Уайт говори за ММА и НБА, споменавайки Тръмп и Путин
Анна-Мария Манушева донесе първи медал за България от Световното първенство по самбо
Мохамед Мокаев – Ще спечеля титлата в BRAVE CF, и ще докажа, че UFC не трябваше да ме освобождава
Дейна Уайт: реванш между Том Аспинал и Сирил Ган ще се състои – сериозно увреждане на окото няма
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментар00:49 | 4 сеп 2015 г.
00:41 | 4 сеп 2015 г.
00:40 | 4 сеп 2015 г.
00:26 | 4 сеп 2015 г.
00:21 | 4 сеп 2015 г.
00:19 | 4 сеп 2015 г.
00:15 | 4 сеп 2015 г.
00:14 | 4 сеп 2015 г.
00:13 | 4 сеп 2015 г.
00:11 | 4 сеп 2015 г.
Напиши коментар