Селекционерът на българския национален отбор Красимир Балъков не скри разочарованието си след загубата на "трикольорите" от Англия (0:4). Специалистът обаче изненадващо сподели, че видял и положителни неща тази вечер.

"Днешният мач бе урок по динамика, модерен футбол и импровизация. В отделни моменти не бяхме в състояние да отговорим на съперника. Може да ви звучи странно, но мисля, че в по-голяма част от времето концепцията, която имахме, днес функционираше.

Въпреки тежката загуба, съм доволен от представянето на момчетата. Доста далеч сме от английския футбол, но трябва да работим здраво. Друга опция пред нас няма.

Похвално е, че през първото полувреме имахме две добри възможности за гол. Четирите попадения на Англия паднаха след наши грешки. Трудно е, но искам да започнем да играем футбола, който демонстрираха англичаните тази вечер", каза Балъков.