Националният отбор до 19 на България победи с 1:0 връстниците си от Северна Македония в приятелски мач в Правец.

В състава на нашите личаха имената на двама играчи, носещи фланелката на Фиорентина - вратарят Иван Андонов и капитанът Димо Кръстев, както и на един играч на Интер - Никола Илиев. Именно футболистът на "нерадзурите" отбеляза единственото попадение в мача. Илиев се разписа малко след началото на втората част.

Скоро след началото на втората част България откри резултата. Никола Илиев напредна отляво и след като се освободи от съперников футболист и прониза вратаря на македонците.

Гостите от своя страна с нищо не застрашиха вратата на нашите, а в самия край на двубоя останаха и с човек по-малко, след като капитанът им Бехар Фета видя на два пъти жълтия цвят на картона.