Вратарят на България Димитър Митов намери позитиви след равенството 0:0 срещу Люксембург в Лигата на нациите. Мачът се игра пред над 16 000 зрители на стадион "Христо Ботев" в Пловдив и стражът добави, че ако отборът продължава да се подобрява, ще побеждава.
"Искам да благодаря на всеки един фен, който дойде да ни подкрепи днес. Благодарни сме им. За съжаление не успяхме да им се отблагодарим с победа. Хубаво е в такива тежки мачове, че когато не ги печелиш, но не ги губиш“, допълни вратарят.
"Дадохме всичко от себе си. Много мъжки момчета и това бе показано днес. Смятам, че ако продължаваме да играем по този начин и подобряваме играта си, ще побеждаваме", каза още Митов.
Снимка: Lap.bg








В "България сутрин" на 27 юни от 9:30 часа: Как тялото ни сигнализира за наличието на тревожност?
Мондиалът в Северна Америка се превърна в най-посещавания в историята
Николов: Контрол на продуктите няма, това е като епидемия
Войник заплаши Путин: Армията ще насочи оръжията си срещу Кремъл ВИДЕО
Бъбривкото със самостоятелен филм! Магарето излиза от сянката на Шрек
САЩ забрани продажбите на шведска марка, свързана с китайци
Най-ефективните начини за пестене на гориво при шофиране в града
Как работят виртуалните предавки на Porsche Taycan
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Битка на Флойд Мейуедър е отменена заради съдебен спор
Джъстин Гейджи постигна повече дори от Хабиб и Махачев
Жури де Соуса за SENSHI Grand Prix: Различен съм и мога да се конкурирам с всеки в тази категория
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар