От Мерцедес ще продължат до последно битката с Ред Бул, независимо че в момента инициативата е на страната на конкурентите. Това обяви босът Тото Волф.
Биковете спечелиха последните 4 състезания и 5 от 8-те засезона, като Макс Верстапен води с 18 точки пред Люис Хамилтън при пилотите, докато при конструкторите преднината достигна 40 точки.
Доминантът във Формула 1 в последните години е фокусирал вниманието си върху колата за 2022-а, когато ще има сериозни промени в правилата, но категорично не смята да се отказва от борбата през 2021-а, особено след като до края има цели 15 състезания.
„Стратегически моментът наистина е труден предвид това, че догодина трябва да имаме напълно нов автомобил със съвсем различна концепция. Нужен е баланс през тези два сезона, но битката за титлата прази тази кампания определено не е свършила” заяви Волф.
„Ред Бул също ще спрат в един момент развитието си, защото така ще компрометират колата си за догодина, така че борбата ще продължи. Освен това тази писта никога не е била от най-добритхе ни, но това не означава, че нямаме оръжия. Сега ни очаква още едно състезание на трасето и имаме възможност да прецизираме настройките и да свършим по-добра работа” добави той.








Обедна емисия
AI агенти в екипа: От еуфория към измерими резултати за софтуерните компании
Анна Кендрик ще режисира "Скандалният живот на Евелин Хюго"
Демерджиев за Мавродиев: Може да ни насочи по много случаи
Йотова назначи Георги Воденски за посланик в Казахстан и Киргизката република
Шофьорът, заловен с 5,95 промила алкохол и кокаин, получи 8 месеца затвор
По-скъп от Apple: Ferrari пусна лаптоп с изкуствен интелект
Subaru показа хибридно комби с разход 5,3 л/100 км
BYD предизвика европейския премиум в родината му
GR Corolla тества технология от бъдещето на пистата
Почина големият треньор по борба Николай Минчев
Роджър Грейси: Надявам се жиу-жицу никога да не стане олимпийски спорт
Джош Хокит предизвика Алекс Перейра: „Алекс Перейра, искам да направя „чама“ на майка ти“
Сирил Ган привлече шампиони на GLORY за подготовката си срещу Алекс Перейра
Азбука на обривите в детска възраст
Как да се подготвим за бременност през лятото?
Бял равнец – лечебната билка за рани, спазми и храносмилателни проблеми
6 любопитни факти за функциите на окосмяването при човека
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар