Мерцедес продължава разговорите с Макс Верстапен за потенциалното му преминаване в отбора. Това обяви пилотът на Сребърните стрели Джордж Ръсел, който обаче е напълно спокоен за бъдещето си.
Британецът още не е получил предложение за нов договор и това води до слухове и неяснота за това къде ще продължи кариерта си, което обаче не го притеснява по никакъв начин.
„Имаше разговори между Мерцедес и Верстапен и все още има такива, но всичко е наред. Всички преговарят. Отборите мислят за няколко години напред, а не просто за един сезон. Аз обаче знам, че докато се представям добре няма от какво да се притеснявам. Това обаче не означава, че оставам или каквото и да е. Последните месеци са интересни за мен, но не се притеснявам, защото най-важното е да съм бърз, а каквото ще става - ще става“ заяви Ръсел.
„Наистина не мисля за това, защото винаги съм казвал, че за един пилот най-доброто нещо е да се представя на ниво на пистата. Не смятам, че сегашната ситуация е ненормална. За мен обаче няма напрежение. Аз се представям добре и съм донесъл повечето точки на отбора. Така че мнозина биха казали, че мястото ми е сигурно. Затова и съм спокоен. Щях да съм притеснен, ако не бях достатъчно бърз, а и трябва да мисля именно за представянето си, а не за бъдещето“ добави той.
Самият Макс пък обяви, че раздялата с Кристиан Хорнър няма да повлияе на решението за бъдещето му. „В крайна сметка ръководството и акционерите решиха, че искат промяна и те могат да я направят. Аз съм просто пилот. Аз обаче не смятам, че случилото се ще има някакво отношение към бъдещето ми, макар че хората могат да мислят каквото си искат. Тук съм щастлив, но животът е непредвидим. Когато подписах договора си целта бе да карам тук до края на кариерата си“ каза световният шампион.







Челна катастрофа в Разград прати мъж и жена в болница
AI няма да измести персонала в хотелите, стажовете и практиките генерират лидери
Шишков: Обилните валежи показаха натрупани проблеми от миналото
Зендая пак не издаде дали е вдигнала сватба с Том Холанд
Папата призова за разоръжаване на ИИ, за да му се попречи да доминира над човека
Радев се срещна с и.д. помощник държавен секретар на САЩ
Заради концерта на Iron Maiden променят движението в София
Китайските ЕV вече владеят над 15% от пазара в Европа
Неудачници: никой не иска да купува тези коли през 2026
Ще принуди ли ЕС компаниите да купуват електромобили?
Стават ли наистина части от Toyota за Lexus
Зурдо Рамирес е арестуван в Мексико
Конър Макгрегър проговори за реванша с Макс Холоуей: UFC най-накрая ме уважи
Максон Виние: „SENSHI е мястото, където искам да се доказвам срещу най-добрите в света“
Том Аспинал бесен след Усик – Верхувен: „Това е обир!“
Психология за родители: Следродилна депресия и емоционални колебания
ЕС прие Закон за критичните лекарства: какво означава това за пациентите
Кои процедури могат да помогнат в заличаването на стрии?
Задух – трудностите при поставяне на диагнозата
Коментари
Напиши коментар02:37 | 25 юли 2025 г.
Напиши коментар