Шампионът в MotoGP Марк Маркес подписа договор за още две години с Дукати. 33-годишният испанец записа поредни победи в Унгария и Чехия, след като се възстанови напълно от контузия в рамото.
"Отново съм червен", казва световният шампион в официалното съобщение на Дукати.
"Щастлив съм от новия договор с Дукати Леново и се радвам, че ще остана в семейството. Наясно бях от първия ден колко голям е нашият проект. Отборът повярва в мен и изградихме взаимоотношения, базирани на взаимно доверие и упорита работа", продължава Маркес.
"Още в първата ни година се борехме за титлата и в крайна сметка я спечелихме. Това е безценно постижение, което отново потвърди, че поетият от нас път е правилен. Продължавам по същия начин, защото обичам този спорт и съм амбициран да постигна още повече. Докато съм в червено, аз ще давам всичко от себе си", завършва той.








Олег Невзоров остава на свобода, разпитван е като свидетел
КЗК отмени поръчката за проектиране на Националната детска болница
Шофьор с 2,24 промила бе спипан при акция в Перник
Цените на горивата паднаха с около 7-8 евроцента за седмица
Окончателно: Двама от "Калашниците" остават зад решетките
„Девин“ ЕАД инвестира близо 265 000 евро в развитието на Община Девин и местната общност през последните три години
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар