За 19 нови болни от коронавирус, съобщи проф. Тодор Кантраджиев на редовния брифинг на Националния оперативен щаб.
От новозаразените болни 11 в болница, останалите са на домашно лечение. Починалите вчера са четирима, като в Ямбол е починал един 31-годишен мъж.
Жена на 76 години също е починала в Ямбол. Общият брой на болните с COVID-19 е 2427, пише Dnes.bg.
Увеличението вчера е с 0,8% за деня, което по думите на професора е доста малко. От новите случаи 7 са жени и 12 са мъже.
Вчера няма нови случаи на заразени медици. Новите излекувани са 32.








Изведоха от реанимация едно от децата, ранени в катастрофата в Горна Оряховица
Стефано Сенси е новото попълнение на ЦСКА
Здравното министерство започва проверка на поръчката за Националната детска болница
Моника Златева от CT Interactive с признание на WEBIT Changemakers
Времето утре: жега, след обяд на места ще превали
Бивш шеф на ДАНС-Варна: Разследвахме схема за пране на десетки милиони евро около КУБ
България удари световния шампион Италия в Лигата на нациите
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Банан на колела е най-спираната за проверка кола
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар