Петкратният световен шампион по снукър Рони О'Съливан отново напомни за себе и ще има неприятности със Световната федерация по снукър.
Този път 40-годишният англичанин не се яви на задължителната пресконференция след края на мачовете. Както вече ви информирахме, по-рано днес Ракетата отстрани своя сънародник Дейвид Гилбърд с 10-7 фрейма, а след този двубой О'Съливан не се е явил пред медиите и ще отнесе парична глоба.
Не са известни причините за действията на Рони. През последните дни той стриктно е изпълнявал ангажиментите си, но днес на мача си личеше известна нервност в поведението му край масата.
Присъствал в залата източник разкрива, че са се чували яростни звуци, както и "удряне, чупене и псуване" от съблекалнята на Ракетата. Рони е изливал яда си пред своя приятел - художника Деймиън Хърст, както и пред мениджъра Джейсън Франсис. Според информацията спортният психиатър д-р Стив Питърс, който работи от години с О'Съливан, също е присъствал в шефийлдския театър "Крусибъл".
От "World snooker" излязоха с позиция по случая, която гласи: "Всички състезатели имат задължения към спорта и по-конкретно към феновете. Това влючва ангажименти към медиите на различните турнири. Ако някой играч наруши тези разпоредби, се задейства дисциплинарна процедура."







Какви проблеми причинява нискокачественото гориво?
Рецепти за закуски с тиква и чиа
Лесни начини за почистване на дома без химии
Хороскоп за всички зодии за 5 ноември: Приятни изненади и успехи
Проучване: 75% повече валежи в пустинята Сахара във втората половина на XXI век
Ето защо Ана де Армас е скъсала с Том Круз
Премиерът на Северна Македония обвини България в тормоз
Седем мигранти са задържани на граничен преход "Кулата"
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар09:17 | 19 апр 2016 г.
01:39 | 19 апр 2016 г.
00:32 | 19 апр 2016 г.
00:05 | 19 апр 2016 г.
23:56 | 18 апр 2016 г.
23:10 | 18 апр 2016 г.
22:45 | 18 апр 2016 г.
Напиши коментар