Антъни Джошуа и Тайсън Фюри ще се бият в края на май или началото на юни 2021 г. за първи път, съобщи промоутърът на Ей Джей - Еди Хърн. Той призна, че договорката е факт, но засега само устна.
Предстои да се подпишат контрактите, но Хърн не смята, че може да има някакви спънки за поне един мач (очаква се да са два), които да обединят поясите на световните титли в тежката категория.
Мениджърът говори пред "The Athletic" и разкри, че остават съвсем дребни детайли като това кой ще излиза първи на ринга и как ще се разпределят билетите, но те са въпрос на няколко часа преговори.
Мачът няма да е във Великобритания, въпреки че и двамата са британци - това също обявява медията, позовавайки се на Хърн, пише "Монитор". Невъзможно е в толкова кратък срок на Острова да има такова събитие с фенове при ситуацията с пандемията там.
Ако до лятото на следващата година положението е различно, вече се работи по план вторият мач на двете боксови звезди да е на "Уембли" или на стадиона на „Тотнъм“ в Лондон - две арени, които могат да поберат по 60, 70 или дори 80 хиляди в откритите си пространства. Към момента обаче това изглежда приятна мечта.
Договорката за мач между Фюри и Джошуа на практика слага край и на най-крехките надежди на Кубрат Пулев AJ да му даде реванш за загубата на 12 декември в Лондон.








Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
ЧСИ предлагат: Да се въведе доброволно извънсъдебно събиране на вземания
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар17:34 | 21 дек 2020 г.
15:07 | 21 дек 2020 г.
Напиши коментар