Здравните власти откриха нарушения в организацията на финала финала за Купата на България, в който "Локомотив" (Пд) победи ЦСКА след дузпи. Наложени бяха глоби.
На стадион "Васил Левски" бяха допуснати 12 000 души - по 6000 от двата отбора. Те трябваше да бъдат настанени през ред и през място, но не във всички сектори това изискване беше изпълнено. Двама министри - здравният Кирил Ааниев и спортният Красен Кралев, бяха в ложите да съблюдават изпълняват ли се предписанията.
"Решението е да бъде глобен организаторът - Професионалната футболна лига, както и фирмата, която носи отговорността за пропускателния режим за поддържането на реда по време на мача. И двете организации ще бъдат глобени с по 3000 лева", съобщи пред БНТ, цитиран от Монитор, главният държавен здравен инспектор доц. Ангел Кунчев.







Мъж нападна полицай с брадва
Кои са българските лъвове на арената на SENSHI 29?
НСНИ с поздрав за 10 години Bloomberg TV Bulgaria: Продължавайте така и зрителите ви ще ставаме милиони
ДНК от масов гроб разкрива патогени, поразили армията на Наполеон през 1812 г.
Историческа сделка: България и "Райнметал" подписаха договора за завода за барут и боеприпаси
Виетнам регистрира рекордни валежи за 24 часа
Ето още един претендент за най-готина полицейска кола в света
Skoda приключва с ръчните скорости
Най-честите грешки, които съсипват автоматика
Да имаш черна, бяла или сива кола е по-рисковано
Фабио Уордли: Усик е велик шампион, но и той е просто човек
Днес е световният ден на джудото
Карлос Улберг се надява Алекс Перейра да не преминане в тежка категория
Михаил Таков и Петър Лесов оцениха представянето на младите ни боксьори на Европейското първенство в Будва
Множествената склероза може да се открива с нов кръвен тест
Защо е полезна тиквата?
Причини за честото кървене от носа
Какво означава отговорен хазарт?
Коментари
Напиши коментар07:49 | 3 юли 2020 г.
Напиши коментар