Голмайсторът на Бундеслигата и основен претендент за Златната обувка в Европа Пиер-Емерик Обамеянг коментира по любопитен начин гола си от засада, с който откри резултата при победата с 2:0 над Инголщадт днес.
"Нямах представа, че съм в положение на засада при паса към мен. Просто вкарах топката във вратата. Но през есента бяха зачетени четири гола от засада срещу нас. Идва момент, в който нещата се изравняват", сподели станалият известен като "Батман" футболист №1 на Африка за 2015 година.
"Най-важното беше, че останахме концентрирани до края. Вече имам 20 гола и постигнах целта, която си поставих преди началото на сезона. Но все още не съм постигнал целта, която си поставих при баса с треньора (смее се). Имайте още малко търпение."
"Не ме интересува преднината ми в листата на голмайсторите и кой се намира зад мен, на колко гола е зад мен. Важното е, че вкарвам голове за отбора и ние побеждаваме. Сметките ще се правят в края на сезона."
"Трябват ми още 20 гола за рекорда на Герд Мюлер, нали? Това е твърде много, но във футбола никога не знаеш какво те очаква", допълни Обамеянг.







Рецепта за шоколадова торта с лешници без печене
Брад Пит е виждал в самоубийството изход от болката
ЦСКА 1948 отпадна от Европа след драма с "Панатинайкос"
Парфюмите с аромат на кола са хитът на това лято
Най-добрите етерични масла за борба с хлебарките
Кои домати за какви ястия са подходящи?
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
България с осем боксьори на Европейското първенство в Лозница
Силно представяне на българските таекуондисти в Сърбия
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Коментари
Напиши коментар02:34 | 31 яну 2016 г.
02:14 | 31 яну 2016 г.
01:03 | 31 яну 2016 г.
00:05 | 31 яну 2016 г.
Напиши коментар