Централният защитник на Борусия Дортмунд Невен Суботич може да премине в английския Ливърпул този месец. За това намекна самият футболист.
"Юрген Клоп беше мой ментор 9 години. Той ме подкрепяше, окуражаваше и винаги имаше доверие в мен. С него имах най-прекрасния си период в Дортмунд и ще съм му вечно благодарен. Той беше важен човек в живота ми и аз му дължа много", каза Суботич, цитиран от вестник "Дейли Стар".
През лятото сърбинът отново беше свързван с мърсисайдци, както и с още няколко клуба, сред които Мидълзбро. Той обаче получи поредица от контузии.
През 2013 година отличната по онова време форма на Невен беше прекъсната заради скъсване на коленни връзки. Миналото лято той претърпя операция на ребро, а после трябваше да се справя с тромбоза.








Катастрофата на "Тракия": Шофьорът е с 20 нарушения и старо ПТП на същото място
Опаковките са сред основните замърсители и могат да бъдат опасни за здравето
МВнР: Няма пострадали българи при земетресенията във Венецуела
Седемнадесетгодишен младеж загина след сбиване в Атина
Бюджетът е пълна катастрофа, нужни са болезнени реформи
Ана Моура се завръща в България след 11 години
Винетките поскъпват с 30 % от 1 август
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
BYD променя стратегията си – отказа се от завод в Турция
Японски марки признаха за лошо качество на американските си коли
Еди Хърн: Не искам мир с Дейна Уайт – харесва ми тази война
Треньорът на Илия Топурия: Може да се завърне в октагона още през декември
Майлс Симсон срещу Оливър Лангуа-Рос на SENSHI 32
Ветеран в UFC защити Порие: Защо да не се напие в Деня на бащата?!
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Защо бебетата хълцат в утробата?
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Коментари
Напиши коментар20:30 | 10 яну 2017 г.
Напиши коментар