Изпълнителният директор на Борусия Дортмунд Ханс-Йоахим Вацке призна, че не иска среща с водения от Юрген Клоп Ливърпул на осминафиналите на Шампионската лига.
Снощи вестфалци спечелиха групата си, а мърсисайдци се промъкнаха към фазата на елиминациите след победа с 1:0 над Наполи. Така на теория Клопо може отново да се изправи срещу клуба, воден от него между 2008 и 2015 година.
"Няма голяма разлика дали ще ни се падне Ливърпул, Тотнъм или Манчестър Юнайтед. Така или иначе играем навън в първия мач. Но Ливърпул не трябва да ни се пада още в следващия кръг, макар да сме близо до тях", беше категоричен Вацке след снощния успех с 2:0 в Монако.
Както е известно, двата клуба се изправиха един срещу друг на четвъртфиналите в Лига Европа през 2016 година, когато Борусия изпорти аванс от 3:1 насред "Анфийлд" и загуби в края с 3:4, отпадайки от борбата след равенство 1:1 в Дортмунд.
Жребият за осминафиналите на Шампионската лига е в понеделник, от 13.00 часа българско време в Нион.








Велев: Частният сектор плаща заплатите с труда си, държавният - с данъци и заеми
Черна седмица по пътищата ни: Шофьор загина при катастрофа в Харманлийско
Тежка катастрофа на пътя Кюстендил - Дупница: Камион помете три автомобила
Камион помете три коли на пътя Кюстендил - Дупница
Слънчево време ни очаква утре, до 37 градуса
Изненада: Ford оглави класация за качество
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Фурор за България на Балканското първенство по олимпийско таекуондо
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар11:33 | 13 дек 2018 г.
22:27 | 12 дек 2018 г.
Напиши коментар