Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд, мач от 20-тия кръг на Бундеслигата, стадион “Комерцбанк-Арена”, 16:30 часа българско време.
Прогнозата на Gol.bg:
Борусия Дортмунд е надява да запази перфектния си баланс през 2019 година, но гостуването на 5-тия в класирането Айнтрахт Франкфурт няма да бъде никак лесно. “Жълто-черните” се намират в прекрасна форма и мечтаят през май да вдигнат титлата на Германия.
Тимът от Франкфурт също прави впечатляващи неща и е един от най-резултатните тимове в първенството. Водещият голмайстор на Бундеслигата Лука Йович, заедно със Себастиен Алер и Анте Ребич могат да накажат всяка защита. Така че тази на вестфалци трябва да бъде особено внимателна.
Лошата новина за домакините е слабата защита. До момента Айнтрахт е допуснал 26 гола през сезона във всички турнири, докато Борусия наниза 50 само в Бундеслигата.
За гостите под въпрос за мача е Лукаш Пишчек, който получи удар по време на тренировка. Дан-Аксел Загаду поднови тренировки, но едва ли ще вземе участие в срещата. Мануел Аканджи и Леонардо Балерди са твърдо аут.
За Айнтрахт в тима се завръща Желсон Фернандеш, който пропусна последния мач заради наказание. Тимъти Чандлър и Лукас Торо няма да играят, а под въпрос е Давид Абрахам.
Резултат: 2:3








Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
ЧСИ предлагат: Да се въведе доброволно извънсъдебно събиране на вземания
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар12:44 | 2 фев 2019 г.
12:42 | 2 фев 2019 г.
12:41 | 2 фев 2019 г.
11:42 | 2 фев 2019 г.
Напиши коментар