Айнтрахт Франкфурт, който елиминира Левски в Лигата на конференциите, пропиля два гола преднина и завърши наравно 3:3 у дома срещу Борусия Дортмунд в ранния неделен мач от деветия кръг в Първа Бундеслига.

В шестата минута Маркус Волф игра с ръка в наказателното поле и Омар Мармуш реализира отсъдената дузпа в полза на "орлите", които се добраха и до второ попадение чрез египетския национал Мармуш в 24-ата минута.

Гостите се върнаха в мача чрез Марсел Забитцер в първата минута на допълнителното време на първата част на двубоя.

В 54-ата минута Юсуфа Мококо беше на правилното място в точния момент, за да изравни за 2:2 при добавка.

Фарес Шаиби върна аванса за Айнтрахт в 68-ата минута след подаване на Елиес Шкири.

"Жълто-черните" отново възстановиха равенството осем минути преди края на редовното време чрез Юлиан Брандт, който беше точен след асистенция на Карим Адейеми.

Дортмунд продължава да бъде без поражение през сезона и има 21 точки на четвърто място в класирането до момента.

Отборът от Франкфурт е на седма позиция в Първа Бундеслига с 14 пункта.