От Манчестър Юнайтед са готови да продадат английския си полузащитник Джейдън Санчо за не по-малко от 50 млн. паунда и няма да свалят тази цена. Това съобщи журналистът Бен Джейкъбс.
Същата сума бе поискана за трансфер на Санчо в Ал-Итифак миналото лято, припомня Фокус. Както е известно, Санчо игра този сезон под наем в Борусия (Дортмунд), като състезателят неколкократно вече обяви, че желанието му е да остане в Борусия.
Манчестър Юнайтед прати футболиста под наем срещу 3,5 млн. евро, като в договора са включени и бонуси за още до около 4 млн. евро, свързани с представянето на Санчо. "Червените дяволи“ обаче няма да получат цялата сума, тъй като някои от условията няма да се изпълнят.








Мъж на 75 години се удари край Китен
Д-р Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия
Катастрофата край Ботевград: Един от пострадалите остава в тежко състояние, работниците са от пътноподдържаща фирма
Митов: България не може да бъде посредник между Киев и Москва
Националната мюсюлманска конференция избра Ахмед Хасанов за главен мюфтия
Как българските книги стигат до световните издатели?
Пиян шофьор с 1,63 промила събори ограда в Берковица и избяга
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Бъдещата българска кола: Тествахме Ora 5, която от зимата ще се прави в Ловеч
Виктор Скерлев с бронз от Големия шлем в Монголия
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Рами Киуан със сребърен медал от Световната купа в Китай
Роселин Бачевски грабна златото в Чехия
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментар20:56 | 20 май 2024 г.
15:57 | 20 май 2024 г.
Напиши коментар