Най-накрая добра вест и за спортната легенда Христо Стоичков. На 50-годишна възраст Камата ще стане дядо, твърди „Всеки ден". Дъщеря му Михаела е бременна в третия месец от гаджето си Айкут. Преди броени дни цялото семейство се събра в Маями, за да полее щастливата новина.
Въпреки че първа годежен пръстен получи малката му дъщеря Христина, каката Михаела ще я изпревари с наследник на фамилията, както си му е редът.
След разтърсващите за Стоичков скорошни кончини на Трифон Иванов и Йохан Кройф модерният ляв се е разплакал, но от щастие, при благата вест. „Най-накрая нещо наистина хубаво да ни се случи", признал е пред близки Камата. Михаела му е съобщила съвсем наскоро, че ще става дядо, защото от суеверие е изчакала да мине първият месец на бременността.
Преди седмица цялото семейство се е събрало в Маями, където живеят, за да отпразнуват бъдещото внуче. Мика, сестра й и майка им първи заподсмърчали от радост, преди и Стоичков да навлажни очите.
Мика Стоичкова се загаджи за българина от турски произход Айкут през септември 2014 г. Щерката на Камата призна, че именно известният й татко я е запознал с последната й любов.
„Татко ни срещна в Маями. Досега не съм преживявала такава любовна история. Айки е моят човек още от мига, в който го видях", сподели в едно от малкото си интервюта бившата на актьора Иво Аръков, с когото Стоичкова имаше бурни и драматични отношения на родна територия. Тя упорито крие с какво се занимава българинът зад океана, но според близки до фамилията момчето имало спедиторски бизнес.
„Наистина мисля, че съм намерила мъжа на живота си. Това е най-лежерната, спокойна и хармонична връзка, която някога съм имала", признава Мика. Още не е ясно дали до края на годината, когато се очаква раждането на наследника, Мика и Айкут ще се оженят. По наша информация обаче Камата вече е поставил този въпрос на масата, тъй като е с патриархален нрав и смята, че щом има бебе, трябва да има и сватба.








България с обрат срещу Украйна за 3:1 в Лигата на нациите
България и Гърция: Различни правила за пенсиониране
Жълт код за опасни горещини на 29 юни в цяла България
Безсрочна гладна стачка обяви професор от УМБАЛ "Александровска"
Единадесет парашутисти загинаха, след като малък самолет се разби край Нанси
Автомобил се преобърна в река Смядовска, неправоспособен шофьор на 18 години загина
Цяла България светна в жълто за опасно време
"Прогресивна България" настоява за одит на пенсионните разходи
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар12:54 | 12 апр 2016 г.
09:25 | 12 апр 2016 г.
05:11 | 12 апр 2016 г.
01:22 | 12 апр 2016 г.
01:14 | 12 апр 2016 г.
01:07 | 12 апр 2016 г.
21:13 | 11 апр 2016 г.
18:40 | 11 апр 2016 г.
18:35 | 11 апр 2016 г.
18:35 | 11 апр 2016 г.
Напиши коментар