Певицата Никол Шерцингер и тенисистът Григор Димитров са се разделили, съобщава британският Independent, цитиран от Dnes.bg.
Двамата бяха заедно в продължение на 2 години, а раздялата им идва месеци, след като Шерцингер обясняваше пред медиите колко щастливи са двамата и как вижда връзката им като трайна.
Independent твърди, че до раздялата се е стигнало, след като в социалните мрежи се появиха снимки на тенисиста и бившата му приятелка Мария Шарапова. Двамата се разделиха през 2015 г.
По снимките с Шарапова не може да се твърди, че има нещо повече от приятелство. Кадрите бяха заснети в Мадрид, където участва и Шарапова след 15-месечна забрана заради употреба на допинг.
Миналата година Димитров заяви, че Шарапова си е заслужила наказанието. "Никол е съкрушена. Този път тя наистина си мислеше, че е намерила правилния човек", твърди близък до изпълнителката.
По-рано този месец The Sun писа, че връзката между двамата е заложена на карта, тъй като задълженията на двамата са твърде различни и рядко намират време един за друг.
Никол пък се надявала да се ожени и да има деца. "Катеря се към върха, а когато стигна до него, ще имам време за семейство и деца".







Двама нови депутати от "Прогресивна България" положиха клетва
Измамите с пробега: Купуваме коли с до 70 000 км скрита история
Могат ли иранските подводници да застрашат ВМС на САЩ?
В "България сутрин" на 16 май от 09:30 часа: Най-модерният грим за баловете тази година
Задържаха двама, откраднали 500 евро от румънец
Млада жена на тротинетка е блъсната на пешеходна пътека в Пловдив
DARA ще пее под №12 на финала на "Евровизия" утре
Летището в Хелзинки спря работа за три часа поради заплаха от дронове
Какви слабости крие Toyota RAV4 (XA40)
Euro NCAP алармира за опасен дефект в популярен китайски модел
Таен код в Dacia спасява човешки животи
Mercedes вкарва над 144 000 автомобила в сервизите заради гаснещи табла
Нов дом за бъдещи шампиони по борба отвори врати в Етрополе
Петима български борци стартират днес на европейското за кадети в Самоков
Джай Опетая ще се бие за титлата на WBC това лято
Ронда Рoузи: "Настроена съм единствено за победа!"
Лазаркиня или миризливо еньовче — ароматният горски лечител
Инфекции на пикочните пътища при жени
Нов подход усилва противотуморното действие на NK клетките
Изследване на метилмалонова киселина – кога насочва към дефицит на витамин B12?
Коментари
Напиши коментар23:18 | 26 май 2017 г.
14:21 | 26 май 2017 г.
13:16 | 26 май 2017 г.
Напиши коментар