Руската телевизионна водеща и модел Викория Боня даде сензационна новина относно интимния живот на футболната звезда Кристиано Роналдо. Според 39-годишната журналистка става дума за взаимна реклама. Боня признава, че самата тя е против подобни връзки, въпреки че се носят слухове за подобен неин ход с милиардера Пиер Андюран, от който е получила половин милион долара.
„Днешните жени са готови на всичко. Моделът Ирина Шейк и футболистът Кристиано Роналдо имаха договор за пет години, а след неговия край те се разделиха. Доколкото съм запозната, сегашната приятелка на Роналдо също има подобен контракт. Аз не бих искала за себе си подобна участ. Искам пълноценно семейство и истински мъж“, обяви красавицата, цитирана от "Блиц".
На твърдение на водещата, че парите от подобна връзка ще обезпечат финансово до края на живота й въпросното момиче, Виктория Боня отговори:
„Въпросът не е в парите. При такива отношения ти не живееш собствения си живот. Дори и преди десет години, аз не бих приела подобна връзка. Ами ако се родят деца, а след това мъжът си тръгне. Мечтая за любящ съпруг и двамата да живеем заедно до старостта си.“
Както е известно, Ирина Шейк в момента има връзка с актьора Брадли Купър и двамата имат дъщеричка. Руската манекенка не поддържа отношения с Кристиано Роналдо, а двамата отказват да коментират събития от живота на другия.








Токът за бита, парното и топлата вода поскъпват от днес
Иран отказва директни преговори със САЩ, Тръмп обмисля нови удари срещу Техеран
Самолетът, подал сигнал за отвличане, излетя от летище Бургас
Румен Христов няма да се кандидатира за лидер на СДС
Как амортисьори с магнит подчиняват законите на физиката
21 ключови факта за новото BMW X5
Швед направи 16-цилиндров двигател от четири мотора Volvo
Как се раждат безшумните гуми
Агит Кабайел: Ще направя всичко, за да задържа световната титла
Иън Мачадо Гари: Искам да доминирам четири рунда, след това да приключа Махачев
Джарон Енис е близо до битка за три световни титли
Шон О'Мали: Реваншът ми с Пьотр Ян е най-голямата битка в историята на категорията
Нощното напикаване при децата не е присъда, но изисква установяване на причината
Синдром на Ся-Гибс – мутация в гена AHDC1 и нарушено развитие на мозъка
Мозъкът има древен „филтър“, който решава кое заслужава вниманието ни
Защо шумът на дъжда ни успокоява?
Коментари
Напиши коментар06:42 | 20 апр 2019 г.
20:15 | 18 апр 2019 г.
17:22 | 17 апр 2019 г.
14:11 | 17 апр 2019 г.
13:57 | 17 апр 2019 г.
13:15 | 17 апр 2019 г.
11:38 | 17 апр 2019 г.
11:21 | 17 апр 2019 г.
11:00 | 17 апр 2019 г.
10:20 | 17 апр 2019 г.
Напиши коментар