Сексапилната половинка на Питър Крауч - Аби Кланси, се зарече да не ражда повече. Блондинката дари преди 10 месеца Крауч с четвърто дете. Супермоделът се изравни с Виктория Бекъм, която има същия брой наследници от своя съпруг Дейвид.
"Определено не искам повече деца - категорична е Кланси. - Мисля, че така сме страхотни. Вече дори ни трябва мини бус, защото едвам се събираме в автомобила."
Хубавицата няма никакъв проблем с отглеждането на хлапетата. Тя е предоставила на своя съпруг отговорността върху двете по-големи дъщери София (8) и Либърти (4). Аби се е заела с по-трудната задача. Тя бди над 2-месечния Джак и Джони, който е на година и половина.
”Беше доста изненадващо, когато разбрахме, че ще имаме четвърто - разкрива Кланси. - Но мисля, че съм късметлийка, защото разликата в годините не е много голяма. Двете момчета ще пораснат като близнаци. Разликата им е само година. Самата аз бях едно от четирите деца в семейството, така че знам за какво става въпрос."
Кланси признава, че не е никак лесно да забавлява цялото домочадие през лятото.
"С Питър сме на смени. Дори не ни остава време за нас, защото сме прекалено уморени. Бяхме запазили билети за кино, но се отказахме, защото бяхме прекалено уморени - разкрива семейните тайни Аби. - Питър е невероятен татко. Прави всичко. Страхотен е.”







Рецепта за пълнени печурки с билки и сирене
Рибено масло или Омега-3: Кое е по-полезно за здравето?
Рецепта за яхния с пилешко месо и нахут
Гърция "управлява" моретата с търговски флот за 134 млрд. долара
Путин назначава нов ръководител на правата на човека, защо това предизвиква спорове?
Бъдещите кралици на европейските монархии: Леонор, Амалия и Ингрид
20 000 евро глоба за купуване на дизел? Така Европа се бори за екология
Новата Lada Niva ще повтаря Dacia Duster
Toyota RAV4 получи изненадваща нова технология
Pagani показа нова Zonda седем години след спирането на модела
България се завърна с девет медала от турнир по бокс в Косово
Еди Хърн потвърди преговори за мегабитка между Бивол и Бенавидес
Еди Хърн каза дали ще има трилогия Джошуа – Усик
Официално: Никола Дипчиков излиза срещу легендата Александър Шлеменко
Прозяването е „заразно“ и започва още в утробата
Откриха различни видове „вечни химикали“ в кръвта
Инхибин B при мъжа – какво показва за сперматогенезата?
Алерголози от цялата страна се включиха в Х-та Национална конференция „Пролетни алергологични дни“
Коментари
Напиши коментар15:35 | 26 авг 2019 г.
13:29 | 26 авг 2019 г.
Напиши коментар