Сексапилната половинка на Питър Крауч - Аби Кланси, се зарече да не ражда повече. Блондинката дари преди 10 месеца Крауч с четвърто дете. Супермоделът се изравни с Виктория Бекъм, която има същия брой наследници от своя съпруг Дейвид.
"Определено не искам повече деца - категорична е Кланси. - Мисля, че така сме страхотни. Вече дори ни трябва мини бус, защото едвам се събираме в автомобила."
Хубавицата няма никакъв проблем с отглеждането на хлапетата. Тя е предоставила на своя съпруг отговорността върху двете по-големи дъщери София (8) и Либърти (4). Аби се е заела с по-трудната задача. Тя бди над 2-месечния Джак и Джони, който е на година и половина.
”Беше доста изненадващо, когато разбрахме, че ще имаме четвърто - разкрива Кланси. - Но мисля, че съм късметлийка, защото разликата в годините не е много голяма. Двете момчета ще пораснат като близнаци. Разликата им е само година. Самата аз бях едно от четирите деца в семейството, така че знам за какво става въпрос."
Кланси признава, че не е никак лесно да забавлява цялото домочадие през лятото.
"С Питър сме на смени. Дори не ни остава време за нас, защото сме прекалено уморени. Бяхме запазили билети за кино, но се отказахме, защото бяхме прекалено уморени - разкрива семейните тайни Аби. - Питър е невероятен татко. Прави всичко. Страхотен е.”







Европа забогатява, България изостава: 58% от българите са заплашени от бедност
Само за денонощие: Двама загинали и 19 ранени при катастрофи
Bangaranga в сърцето на София: КПП-та, блокади и затворени улици заради концерта на Дара
Двама души са убити, а четирима ранени при стрелба в Испания
Bangaranga мания: Водещите на сутрешен блок в Кипър избухнаха (ВИДЕО)
В планините е ясно и тихо, подходящо за излети
Новият Nissan Micra: Не точно японски, но забавен за каране
Тайните екстри в стъргалката за лед на Skoda
Новият Nissan Micra: Не точно японски, но най-добрият досега
Робот с изкуствен интелект оставя гумаджиите без работа
BMW пусна прощална версия на M3
КУДО и гладиаторите
Филип Хъргович вече е подписал договор за бой с Моузес Итаума
Василий Ломаченко готви директно голям бой след завръщането си
Защо губим обоняние и кога трябва да се притесняваме?
Замърсеният въздух прави поленът по-агресивен при алергичните към него
Агонисти, антагонисти и обратни агонисти – трите типа взаимодействие между лекарство и рецептор
Прозяването е „заразно“ и започва още в утробата
Коментари
Напиши коментар15:35 | 26 авг 2019 г.
13:29 | 26 авг 2019 г.
Напиши коментар