Бившата футболна звезда Благой Георгиев остави за няколко дни бременната си половинка Златка и замина на преговори в Сърбия, съобщава Блиц.
Местни издания съобщават, че футболистът и шефове от телевизия "Пинк" са в напреднали преговори за участието му в третия сезон на риалити шоуто "Задруга", подобно на нашия Биг Брадър.
Благо вече участва в Големия брат у нас, като влезе в къщата именно със Златка, а местните издания разкриват, че Георгиев е показал завидни познания за случилото се в предишните два сезона на "Задруга".
Очаква се Джизъса да прибере сериозна сума за това, че се показва по сръбската телевизия, тъй като е много популярен в страната след изявите си в местния гранд Цървена звезда.








Величков, ПП: Има външно влияние върху текстовете за съдебната власт
Божанов: Бюджет 2026 ни връща в 1995 г., без реформи ни чака вдигане на данъците
Две деца загинаха при жесток удар край Мездра, след като БМВ помете скутер
Абровски: България е като разграден двор, БАБХ прави контрол само по документи
Революция в ЕС: Шведският министър с бебе на среща в Люксембург ВИДЕО
Михайлов: Даваме на властта още един месец, после връщаме справедливостта
Лека кола помете двама младежи със скутер край Мездра
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар