Забраната за секс в лагера на националните отбори се оказа грешен подход на световното първенство по футбол, пише вестник "Труд".
Испания, Русия, Босна и Херцеговина, Мексико и Чили са четирите национални тима, които държаха половинките на националите далеч от тях.
Руснаците разочароваха, записвайки две равенства и загуба. Босна и Херцеговина също отпадна в групата, а Мексико и Чили бяха елиминирани на осминафиналите. Ла Фурия не издържа без секс и отпадна още в групите, сдавайки титлата.
В същото време националите на Германия и Холандия получиха право да виждат партньорките си, като Йоги Льов предварително заяви, че разрешава любовни ласки само след победи.
Френският селекционер Дидие Дешан и бразилският му колега Луиш Фелипе Сколари разрешиха секс, но "без акробатики и екстравагантни неща", за да не се получават извънредни контузии. Отборите им също са сред последните осем.
Лео Меси, Анхел Ди Мария и останалите аржентински национали също се разминаха със "Секс-ембарго", но при тях режимът е малко по-строг.
Те получават само по един свободен ден за половинките си в седмицата и за малко да стъпят накриво срещу Швейцария. Все пак голът на Ди Мария малко преди края на продължения се оказа златен за гаучосите.
Колумбия е единственото изключение, но се говори, че след успеха срещу Уругвай и там е дадена команда за "свиждане" с любимите жени, като награда за силното представяне. Колумбийците са хита на турнира, мачкайки всеки свой противник, но на четвъртфиналите утре ще трябва да мерят сили с домакина Бразилия.










Бягство на хладно и уикенд туризъм: Накъде пътува Европа през лятото на 2026 г.
Късна емисия
Каубойско шоу и забавни игри преди 250-годишнината на САЩ (СНИМКИ)
Откриха гигантски планети, които са по-леки от захарен памук
5 летни плода за красива кожа през лятото
Миков: Членовете на ВСС ще се избират по стария начин
Кендъл Дженър и Джейкъб Елорди са обсебени един от друг
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар10:39 | 4 юли 2014 г.
10:32 | 3 юли 2014 г.
10:28 | 3 юли 2014 г.
10:08 | 3 юли 2014 г.
09:59 | 3 юли 2014 г.
09:48 | 3 юли 2014 г.
09:46 | 3 юли 2014 г.
09:43 | 3 юли 2014 г.
09:28 | 3 юли 2014 г.
09:26 | 3 юли 2014 г.
Напиши коментар