Треньорът на Черно море Никола Спасов остана бесен след загубата с 1:5 от Левски в София.
Той заяви, че не му е харесало поведението на неговите футболисти и не вярва, че тежкото поражение ще се отрази на играчите
"Наистина тежка загуба. По принцип винаги се играе трудно тук. Винаги има много причини, винаги ще се намерят причини и оправдания най-вече. До голяма степен нямам обяснение, особено за последните минути, в които получихме последните три гола, доста неконцентрирано и безотговорно се подходи в тези моменти. Иначе отново влязохме лошо в мача, получихме ранен гол.
"Сигурно и аз имам някъде вина. Все пак смених няколко пъти схемата на игра. Но трябва тичане и раздаване в крайна сметка. Очаквах да покажем повече желание и характер след победата над Славия. На теория имахме ръстово превъзходство над Левски, но това абсолютно е липса на концентрация".
"На футболистите никога не им тежи нищо, така че всичко им е наред и съм сигурен, че следващия мач ще го играем по същия начин. Не, предполагам, дано да имат друго настроение и мотивация, но съм сигурен, че няма да има разстройство".
"Отдалечихме се от четвъртото място. Ще направя всичко възможно отборът да не изглежда по този начин. Не става дума за глоби. Не мисля, че това ще бъде от решаващо значение в този период на първенството. Просто футболистите трябва да си осъзнаят начина на работа", каза Спасов.







Рецепта от тефтера на баба: Празнична питка
Три зодии ще се къпят в пари в седмицата от 15 до 21 декември
Чести грешки, които допускаме при носенето на парфюм
Житейските стресови събития са сред най-честите фактори, отключващи депресията
Учени създадоха почти невидима изолация за прозорци
Коремните мазнини след 50 години повишават риска от смърт с цели 83%
Какво представляват Социалните предприятия за хора с увреждания?
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар