Треньорът на Черно море Илиан Илиев не скри разочарованието си след драматичната загуба с 2:3 от Левски на стадион "Тича".
"Неприятно е, че загубихме мач, в който заслужавахме да вземем нещо. Допуснахме твърде елементарни голове и вината за поражението е изцяло в нас. Получи се един хубав, динамичен и оспорван мач, който не биваше да губим.
Трябваше да вземем поне точка. Лошо е, че вече толкова дълго време нямаме победа у дома. И да коментирам, и да не коментирам засадата на Фенуш или съдийството, нищо няма да се промени.
Лошото е, че остава един горчив привкус, че други хора решават как ще се развият мачовете. Познавам от дълги години Станислав Тодоров и като видя още в самото начало как свири, ми става ясно в каква насока ще отиде.
Не искам обаче да говоря за съдийството. Вината си е изцяло в нас, защото, ако не бяхме допуснали тези елементарни грешки, нямаше да загубим", каза Илиев.








9-годишни деца от "Славия" са загиналите на АМ "Тракия", отивали са на футболен турнир
Централна прогноза
Проектът на Бюджет 2026 срещна остри критики от опозицията (ВИДЕО)
ГЕРБ: Предлагат ни бюджет от времето на Жан Виденов
ЦСКА взе Стефано Сенси, бивш играч на Интер
Като морска сирена: Лесни летни прически, които ще обикнете
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар00:23 | 8 мар 2018 г.
20:59 | 7 мар 2018 г.
20:57 | 7 мар 2018 г.
Напиши коментар