Треньорът на Черно море Илиан Илиев не скри гнева си по адрес на рефера Стефан Апостолов при загубата на "моряците" от ЦСКА (0:1). Специалистът се заяде и с наставника на ЦСКА Любослав Пенев за коментарите му за съдийството в предишния мач между двата тима преди около месец.
“Съжалявам, че загубихме такъв мач. Съдията не ни позволи да играем - фаулове в атака постоянно. Не съм бил толкова изнервен от доста време, заради това което сътвори тоя сричащия депутат. Съжалявам, че дрънкам такива глупости.
Аз съм една от причините да загубим, защото трябваше да преценя, че с това назначение така ще се получат нещата. Трябваше да подходим по друг начин, независимо че дузпата си е дузпа. Рано или късно щяха да ни вкарат. Може би трябваше да запазим някои хора за мача за Купата.
Даже може би не трябваше да пътуваме, губим служебно и се насочваме към другите мачове. Да идват мачовете им с Лудогорец и да се види кой-кого. Любо Пенев каза, че има три варианта да се свири мача, но не каза за четвъртия, който стана - да се сври всичко за ЦСКА.
След мача във Варна някой подшушна на Любо да говори за съдията. Мен ще ме е срам да говоря за това, ако губя 0:2 и имам един удар във вратата”, каза Илиев.







Централна прогноза
Глобалният отговор на климатичната криза влошава проблема
Парното в София тръгва: Топло ще има, но ще се окажат ли сметките леден душ
Цеца развя българското знаме в Северна Македония: Провокация или случайност
Радев пред почетните консули: Разчитаме да популяризирате България
НСНИ отличи двама журналисти от Investor Media Group
Доналд Велики? Президентът на САЩ разширява границите на изпълнителната власт
Седмичен любовен хороскоп за 3 - 9 ноември
Nissan и Mercedes затварят съвместната си фабрика
Tesla Model Y започна сам да се обажда по телефона
Как шофьорите в Париж се справят без знака "Стоп"
Mazda работи над ДВГ, който улавя собствените си CO2
Риксън Грейси срещу Александър Карелин в UFC?!?
Арман Царукян: „Хукър е гнил човек — искам да му разбия мутрата“
Уолдо Кортес-Акоста: „Едно бъркане в окото няма да ме спре – аз съм друга порода!“
Норма Дюмон: „Не искам да чакам бой за титлата – искам да остана активна“
Как се формира биологичният ни часовник?
Стресът се отразява видимо върху стойката и дишането, когато е хроничен
Извънматочна бременност - видове и клинична картина
Нови 40 специализанти ще получават финансов стимул по проекта на здравното министерство
Коментари
Напиши коментар12:07 | 31 мар 2019 г.
08:55 | 31 мар 2019 г.
08:49 | 31 мар 2019 г.
08:37 | 31 мар 2019 г.
08:03 | 31 мар 2019 г.
07:17 | 31 мар 2019 г.
23:41 | 30 мар 2019 г.
Напиши коментар