Черно море завърши 0:0 при гостуването си на Ботев Пловдив в мач от 12-ия кръг на efbet Лига. През целия двубой “моряците” владееха инициативата и търсиха гола, но пропуски пред вратата на Аргилашки, а веднъж и гредата, лишиха варненци от трите точки.
Исмаил Иса отправи първия удар по посока на една от двете врати в 9-ата минута, но изстрелът му мина встрани от вратата.
В 13-ата минута Стефан Велев и Матиас Курьор разиграха добре топката отляво, а голмайсторът на варненци центрира в наказателното поле, където Исмаил Иса отправи изстрел с глава, но Аргилашки успя да боксира.
В 23-ата минута Илиан Илиев се възползва от грешка на Шоколаров намери вляво Исмаил Иса, който върна топката към Панайотов, а последният опита техничен удар, но встрани от вратата на Аргилашки.
В 33-ата минута Исмаил Иса опита удар след избита топка в наказателното поле, но той по-скоро се превърна в добро центриране към Даниел Димов, който с глава отблизо нацели напречната греда.
В 41-вата минута Ботев създаде първото си добро положение пред вратата на Иван Дюлгеров. Димитър Тонев намери Маркиньос Педросо вляво, той стреля с левия крак, но стражът на Черно море успя да улови.
От самото начало на втората част Черно море упражни преса и в 51-вата минута “моряците” успяха да откраднат топката. Илиан Илиев намери Курьор на границата на наказателното поле, той се обърна и стреля технично в далечния ъгъл, но Аргилашки с върха на пръстите си изби в корнер.
След центрирането от ъглов Даниел Димов засече с крак топката от движение, но тя премина много близо над напречната греда. В 56-ата минута влезлият на смяна Леандро Андраде получи вдясно по атаката, напредна и стреля по диагонала, но Аргилашки отново успя да изби в корнер.







Хърватия обяви "война" на запазващите си място на плажа туристи
Изобилие и късмет за 4 зодии на 13 август 2026 г.
Тежка катастрофа с жертва на Околовръстния път в София (+ВИДЕО)
Картофена запеканка с пилешко и гъби - рецепта за цялото семейство
Епидемията от ебола в ДР Конго може да стане най-смъртоносната в историята
Лицензът за дружествата на "Лукойл" у нас е удължен до 29 октомври
22-годишна жена загина при катастрофа на Околовръстния път в София
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Граничното личностово разстройство повишава риска от сърдечни и метаболитни проблеми
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Коментари
Напиши коментар12:33 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар