В "Лудогорец" започват добре изпитаните практики на останалите отбори в "А" група да обещават, но да не плащат.
Разградчани са решили да орежат премиите на футболистите, които през миналия сезон спечелиха за четвърти път титлата в България. Тези, които вече не са част от отбора, не са си получили бонусите за златните медали.
Премия не е взел и треньорският щаб на Георги Дерменджиев, който работи през миналия сезон. За капак наставникът и екипът му са били ощетени и с част от последните заплати.
Днес "Лудогорец" излиза в мач за Суперкупата на България срещу "Черно море". Интересът към срещата обаче е нищожен, а организаторите се надяват поне да не се посрамят с празен стадион.








Голяма промяна за рециклиране изправя хотели и ресторанти на тръни (ВИДЕО)
Убийство за 40 евро: Спор за дрога с фентанил в основата на трагедията на Лъвов мост?
Централна прогноза
Как да се грижим за скалпа, за да имаме здрава коса
Свещеници борят недостига на гориво в Русия освещавайки... бензиностанции ВИДЕО
Порой и градушка на наводниха части от Лом
Голямо щастие в семейство Рамзи: знаменитият шеф ще става дядо
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
Коментари
Напиши коментар00:24 | 13 авг 2015 г.
19:10 | 12 авг 2015 г.
10:06 | 12 авг 2015 г.
09:15 | 12 авг 2015 г.
Напиши коментар