Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев бе доволен от показаното от футболистите му срещу ПСЖ. Българският тим отстъпи с 1:3 на "Васил Левски" пред съперника в двубой от груповата фаза на Шампионската лига.
"Искам да благодаря на футболистите за това, което направиха в този мач. Знаете каква е класата на ПСЖ, играем да се представим максимално добре. Имахме възможности, които пропуснахме. Тези мачове се играят на грешки", заяви Дерменджиев.
"Видяхте, щом феновете изпращат отбора с ръкопляскания, значи са доволни от играта. Искаме да играем като равен с равен, нито сме се затваряли в глуха защита. Мисля, че те останаха доволни от това, което показа Лудогорец. Това е игра на грешки, особено в един такъв турнир. Колкото по-малко грешиш, толкова по-голям е шансът да спечелиш", продължи наставникът на Лудогорец.
"Ще вземем още точки. Ще ги вземем. С всеки един такъв мач този отбор израства. Виждате, че играят без притеснение. Ние ще си играем нашата игра, така че да можем да зарадваме феновете", допълни специалистът.
На въпрос, какво е щяло да стане, ако Моци бе вкарал дузпата за 2:2, Дерменджиев коментира:
"Това са само едни гадания, ако беше 2:2 е различно, но това е футболът. Това може да се случи във футбола".







Мъжете по-рядко ходят на лекар, живеят нездравословно и умират по-рано
България е била приета в ООН преди точно 70 години
Един ранен и един загинал при пожари през последното денонощие
Добри са условията за туризъм в планините
Всеки втори германец иска руските активи в Европа, в размер на 210 млрд. евро, да отидат за Украйна
Поредното изискване на ЕС вдига цената на новите автомобили
Как да шофирате безопасно по заледен склон
Volkswagen попадна в капан
Stellantis иска да увеличи пазарния дял, но някои марки са изложени на риск
Ули Вегнер: Кубрат беше в идеална форма
Джон Сина сложи край на 24-годишната си кариера в WWE
Резултати от UFC on ESPN: Ройвал-Капе
Манел Капе с бърз нокаут в главната битка на UFC Vegas 112
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар18:20 | 29 сеп 2016 г.
17:01 | 29 сеп 2016 г.
Напиши коментар